Навчаємося вдома

31.03.2020

Для забезпечення доступу учням до освіти під час карантину педагогічним колективом Ліцею №7 організовано інтерактивне дистанційне навчання. Діяльність учнів координують класні керівники, психолог і адміністрація школи. Забезпечення комунікації учнів, батьків та вчителів через групи, створені допомогою сервісу «Вайбер».

Кожен учитель адаптував свою програму і свої проекти під онлайн-формат, і діти навчаються з дому в режимі відео-конференції відразу з усім класом. Педагоги використовують різноманітні ресурси для дистанційного навчання (Сервіси компанії Google.com, Всеосвіта, Padlet.com та інші)

Окрім того учні отримують індивідуальні консультації.

Адміністрація школи забезпечує публікації щодо організації освітнього процесу в Ліцеї №7, організації дистанційного навчання із здобувачами освіти, ознайомлення з документами та листами МОН України, Департаменту освіти та науки на інформаційних сторінках закладу.

Для нас важливо надавати якісні знання дітям. зацікавити у їх виконанні завдань, поліпшити ті навички, які знадобляться учням у подальшій реалізації себе.

Разом з тим ми сподіваємося, що карантин завершиться, і скоро діти повернуться до звичайного формату навчання.

© 2018 Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7. Всі права захищено
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!